Żaluzje fasadowe

Zastosowanie

Żaluzje fasadowe to nowoczesny produkt montowany na zewnątrz fasady budynku. Zapewnia zaciemnienie otworów okiennych i dużych przeszkleń chroniąc wnętrze budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem. Nadaje ciekawy i nowoczesny charakter fasadzie jednocześnie działając jak izolator.

Zaciemnienie

Żaluzje fasadowe, skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem, powstrzymując większość promieni słonecznych które wpadają do wnętrza. Regulacja kąta nachylenia lameli sprawia że łatwo można dopasować stopień zaciemnienia wnętrza do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

Funkcjonalność 

Żaluzje fasadowe znacznie zmieniają wygląd fasady. Bryła zyskuje nowoczesny, ciekawy charakter.  Żaluzje są produktem który łatwo się montuje a dzięki napędom i automatyce pogodowej stają się również bardzo funkcjonalne. Lamele przypominające kształtem litery C i Z  oraz bogata kolorystyka produktu dodatkowa podnoszą ich atrakcyjność. 

Trwałość

Żaluzje składają się z ruchomych lameli aluminiowych, prowadnic oraz blach osłonowych i elementów mocujących. Wszystko to zapewnia systemowi trwałość i stabilność. Specjalne powłoki lakiernicze gwarantują odporność na warunki atmosferyczne.