Roletki i moskitiery

ROLETKI DZIEŃ/NOC

Łączą funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony. Pozwalają kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia bez konieczności ich podnoszenia. Roletki te, dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, mogą być montowane praktycznie do wszystkich rodzajów okien.

Rodzaje roletek:

 • wolnowiszące,
 • w kasecie,
 • w kasecie z prowadnicami tj. proste i przestrzenne,

Zalety:

 • montaż bezinwazyjny,
 • możliwość sterowania elektrycznego.
rolety-materialowe-dzien-noc
Roletki dzień /noc

ROLETKI MATERIAŁOWE

 • Wolnowiszące są ochroną przed nasłonecznieniem wnętrza, dobrze sprawdzają się przy przesłanianiu dużych powierzchni np. witryn okiennych, wnęk. Rolety półautomatyczne
Roletki materiałowe wolnowiszące
 • Z prowadnicami mają zastosowanie do wszystkich typów okien – drewnianych, aluminiowych, PCV, dachowych. Mały wymiar kasety pozwala zwiększyć kąt otwierania okna oraz daje możliwość zastosowania rolety do drzwi tarasowych typy patio.
Roletki materiałowe z prowadnicami

ŻALUZJE PLISOWANE

Stanowią ciekawe rozwiązanie w zakresie przesłon wewnętrznych. Umożliwiają przesłonięcie dowolnego fragmentu okna, góra/dół. Istnieje możliwość zastosowania dwóch typów tkanin w jednym produkcie. Dostępność nietypowych kształtów tj. – nieregularne trójkąty, koła, formy owalne zwiększa atrakcyjność produktu. Bezinwazyjny montaż jest dodatkowym atutem dla klientów którzy chcą zrezygnować z ingerencji w stolarkę. Istnieje możliwość sterowania elektrycznego. Dostępne dla okien dachowych i ogrodów zimowych.

Żaluzje plisowane

MOSKITIERY

Są skuteczną ochroną przed owadami i insektami, jest to produkt wykonywany na wymiar, możliwe jest wykonanie ramki moskitier w kolorze stolarki.

TYPY MOSKITIER

 • Ramkowa – montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Dużą jej zaletą jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery. Po sezonie wiosenno-letnim należy ją zdjąć i zamontować ponownie przyszłej wiosny.
Moskitiera ramkowa
 • Rolowana pionowa stosowana głównie do okien. Jest wyposażona w mechanizm sprężynowy pozwalający szybko zwijać i rozwijać siatkę do kasety.
 • Rolowana pozioma stanowi doskonałe rozwiązanie do okien balkonowych i tarasowych. Wyposażona jest w taśmę magnetyczną która pozwala na łatwe i szybki rozwinięcie i zwinięcie moskitiery.
rolowana
Moskitiera rolowana pozioma i pionowa
 • Drzwiowa stosowana najczęściej w oknach balkonowych, montowana za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Komfort użytkowania podnoszą zamontowane w moskitierze samozamykacze.
moskietiera-drzwiowa
Moskitiera drzwiowa
 • Przesuwna doskonale sprawdza się w dużych przeszklonych wnękach jak balkony tarasy, witryny jak i ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Sześć typów moskitier pozwala idealnie dopasować produkt do potrzeb klienta. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna.
moskitiera-przesuwna
Moskitiera przesuwna
 • Plisowana jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach gdzie zastosowano duże przeszklenia drzwiowe np. wyjścia na patio lub taras, jak również w drzwiach uchylno-przesuwnych. Kierunki zsuwania moskitiery: do środka lub na jedną stronę powodują łatwość w dopasowaniu do potrzeb klienta. Dodatkową zaletą jest niskoprogowa konstrukcja, która pozwala na swobodne poruszanie się. Możliwość wykonania moskitiery o nietypowych kształtach tj. półokręgi, wielokąty, trójkąty, trapezy
mioskitiera-plisowana
Moskitiera plisowana